NEVÍTE SI RADY?

Rádi Vám odpovíme
na online chatu zde nebo
využijte infolinku Danone
466 029 777
pondělí až pátek 8-20 hod

Co je Activia

O Activii

Activia od Danone je značka jogurtů, jogurtových nápojů a tvarohů pro všechny, kteří se zajímají o vyvážený jídelníček a zdravý životní styl, ale i ty, kterým zkrátka chutná!

Proč začít s Activií?

Souhlasíte s tím, že jak se cítíte uvnitř, je poznat i navenek? V dnešní uspěchané době, kdy každý z nás má denně mnoho povinností a jíme často ve spěchu, nebo jídlo zcela vynecháváme, je přitom náš dobrý pocit často pryč! Je proto důležité věnovat pozornost svému jídelníčku a myslet na svoje bříško každý den. S Activií, která myslí na Vaše zažívání, je to snadné!

Jedinečnost Activie

V čem je Activia tak jedinečná? Na rozdíl od ostatních jogurtů obsahuje kromě vápníku a 2 klasických jogurtových kultur (Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus) navíc také unikátní patentovanou kulturu Bifidus ActiRegularis®, která se dokáže ve vysokém množství dostat až do tlustého střeva. Vápník a jogurtové kultury přispívají ke zdravému zažívání.Vápník přispívá k normální funkci trávicích enzymů. Jogurtové kultury pomáhají lidem při špatném trávení laktózy obsažené ve výrobku.