You are here!!


Nejoblíbenější příchutě jogurtu Activia na světě

Activia® na celém světě

  

V 70 zemích celého světa máme více než 1 000 různých variant výrobku Activia®, které se v závislosti na místních tradicích a chuťových preferencích liší texturou, chutí a formátem. Všechny však obsahují náš exkluzivní kmen Bifidus ActiRegularis®.

Ačkoliv jsou v celosvětovém měřítku nejoblíbenějšími příchutěmi "bílá" a "jahoda", každá země má své odlišné chuťové preference, které vždy promítáme do sortimentu našich výrobků. Například Brazilci dávají přednost místnímu ovoci a jejich oblíbenou příchutí je papája s ovesnými vločkami, zatímco v Japonsku je oblíbenou variantou aloe. 

Kromě zohlednění chuťových preferencí své výrobky rovněž přizpůsobujeme různým kulturním zvyklostem. V Polsku jsou mléčné výrobky konzumovány k snídani, takže jsme vytvořili ovesnou kaši Activia®. V Kanadě si spotřebitelé přáli netučnou variantu Activia® bez umělých sladidel, takže jsme pro ně vyvinuli jogurt Activia® 0% s výtažkem z rostliny stévia. V Rusku a Saudské Arábii lidé rádi pijí tradiční mléčné nápoje, takže jsme jim nabídli výrobky Activia® Kefir a Activia® Laban. 

Oblíbené příchutě v různých zemích světa 

Rusko – Třešeň
USA – Broskev
Japonsko – Aloe
Itálie – Káva
Polsko – Borůvka
Francie – Citrón 
Brazílie – Papája s ovesnými vločkami
Španělsko – Kiwi
Velká Británie – Rebarbora
Mexiko – Ananas, celer a nopál (neboli kaktus opuncie)
Německo – Maracuja 

Pět nejoblíbenějších příchutí na světě
Bílá
Jahoda
Švestka
Vanilka
Cereálie

Nejoblíbenější příchutě

Život v rovnováze

*Live InSync = Eén zijn met jezelf