You are here!!


Ovoce v jogurtech Activia

Ovoce v jogurtech Activia

  

Activia® je nabízena v celé řadě nejrůznějších ovocných příchutí a v různých stylech včetně jemných příchutí s míchaným ovocem a jogurtů s kousky ovoce. 

Společnost Danone nakupuje ovoce v téměř 20 zemích světa a všechno, co se ho týká, důkladně sleduje. Naše ovoce musí splňovat náročné požadavky - od způsobu pěstování a doby sklizně až po způsob jeho krájení, přípravy a skladování. 

Od pěstitele až do kelímku je všechno pečlivě monitorováno. Ovoce je sklizeno (většinou ručně), poté umyto, oloupáno a nakonec buď rozkrájeno nebo jemně rozmícháno. Takto připravené ovoce je skladováno v řízených podmínkách, aby si udrželo svou výživovou kvalitu a chuť do té doby, než ho přidáme do fermentovaného mléka, čímž vznikne naše Activia®. 

Máme více než 1 000 receptur výrobku Activia®, které uspokojují chuťové preference spotřebitelů ve více než 70 zemích na celém světě. Od jahody, prodávané prakticky všude, až po speciality (například bobule acai v Japonsku nebo papája s ovesnými vločkami v Brazílii) zajišťujeme, že v našich výrobcích najdete pouze pečlivě vybrané ingredience, které doplňují jemnou a krémovou konzistenci jogurtu Activia®.

Ovoce v jogurtech Activia

Život v rovnováze

*Live InSync = Eén zijn met jezelf