You are here!!

3 tipy, jak se v létě osvěžit

3 tipy, jak se v létě osvěžit

Venku již panují letní vedra a v takovém počasí není osvěžení nikdy dost. Přinášíme vám 3 tipy, jak v létě s horkem zatočit.

Netradiční koupaliště

Potřebujete si odpočinout  a užít si u vody někde, kde jste ještě nebyla?  

Pátrali jsme za vás a našli jedno místo ke koupání v Čechách a jedno na Moravě, kde si budete moci skutečně odpočinout a naplno si užít si léta.

Přírodní koupací biotop Malvíny v Třešti

Úplně nové přírodní koupaliště najdete v Třešti na Jihlavsku. Je to přírodní biotop, do kterého se nesypou žádné chemické látky. Voda je čištěna pouze protékáním částí s pískem a rostlinami.

Koupaliště Malvíny - Třešť

* Zdroj: http://koupaliste-malviny.cz

Zatopený lom Výkleky

Máte to blíž do Olomouce? Tak navštivte malou nenápadnou obec Výkleky, protože mezi lesy se tam ukrývá zatopený lom, který je naprosto ideální k letnímu koupání. Voda tady bývá dokonale čistá a průzračná. Povoleno je i potápění.

Lom Výkleky

* Zdroj: www.turistika.cz

Seznam letních příjemností  

Dovolená v nedohlednu, spousta povinností před vámi a vy byste přitom právě teď tak potřebovala něco, co by vám zlepšilo náladu?

Abyste byla spokojená a vyrovnaná i během léta, odpovězte si každé ráno na tuto otázku: Co můžu udělat pro to, aby byl můj dnešní den úžasný? Možná to bude „jen“ příjemně vychlazená domácí limonáda, košík jahod koupených po cestě do práce anebo frisbee s vašimi dětmi před večeří. Může to být jakákoliv maličkost. 

Vytvořte si svůj vlastní osobní seznam příjemností a každý den si vyberte jednu.

Activia nápoj s sebou

Ať už jste vyrazila na koupaliště, jste v práci, nebo si hrajete s dětmi za domem, výborným osvěžením právě pro tyto chvíle jsou Activia nápoje. Zvolte příchuť, kterou máte nejraději nebo vás nejvíc láká, vychlaďte v lednici a vezměte s sebou do kabelky nebo batohu.

Objevte letní edice Activia nápojů: citrón – granátové jablko a marakuja – acai.

Život v rovnováze

*Live InSync = Eén zijn met jezelf