You are here!!


Výzvy: Jak se s nimi vypořádat a jak oslavit úspěch

Co všechno můžeme považovat za úspěch? Například dlouho očekávané povýšení nebo úspěšné přesvědčení syna, aby snědl svoji porci zeleniny nebo splnil všechny své úkoly. Když se to konečně povedlo, zasloužíte si sama sobě poblahopřát za skvěle odvedenou práci! Vždyť každá cesta k úspěchu — bez ohledu na to, zda se jedná o pracovní nebo osobní cíl — může být dlážděna malými radostnými okamžiky. I když máme být na co hrdí, drobné úspěchy na cestě k cíli často přehlížíme. Když dosažení cíle věnujeme potřebné úsilí a čas, máme dvojnásobnou šanci, že uspějeme. Inspirujte se následujícími třemi nápady, jak oslavit úspěch!

Veďte si deníček úspěchů

Vedení osobního deníčku je výborným nástrojem pro povzbuzení duše. Vyjadřujte své pocity, dělejte si poznámky, zaznamenávejte své úspěchy, ať se k nim můžete vrátit! Když se příliš dlouho zaměřujeme na budoucnost, přestáváme vnímat, co se děje "tady a teď". Proč tedy každý den nevěnovat pár minut svému deníčku, do kterého si poznamenáte věci, které vám udělaly radost, nebo hezká slova či komplimenty, které vám řekl váš partner nebo šéf?

Udělejte si radost

Po vynaloženém úsilí přichází odměna. Udělejte si radost botami, po kterých jste tak dlouho toužila, hýčkejte se pobytem ve wellness resortu nebo novým účesem! Bez ohledu na to, jakou odměnu sama pro sebe vyberete, to bude příjemná inspirace k dalšímu překonávání se.

O svůj úspěch se podělte s přáteli a rodinou

Říká se, že « Štěstí je skutečné pouze tehdy, když je sdílené ». Společná oslava dobrých zpráv a osobních úspěchů znásobí vaše pozitivní pocity. Vaši přátelé a rodina budou mít radost z vašeho úspěchu a zároveň si upevníte vzájemné vztahy. Záleží jen na vás - na kdy si naplánujete večeři s přáteli nebo rodinou, na které oslavíte své úspěchy?

Cesta k úspěchu — bez ohledu na to, zda se jedná o pracovní nebo osobní cíl — může být dlážděna malými radostnými okamžiky, které jsou často přehlížené. Jak tyto drobné radosti oslavujete vy?

Život v rovnováze

*Live InSync = Eén zijn met jezelf