KapsičkaLahodný jogurt v praktickém znovu uzavíratelném balení
Vyberte si svou oblíbenou příchuť

Broskev & Hruška

Activia kapsička je lahodný jogurt v praktickém balení. Stejně jako ostatní Activia produkty obsahuje 5 druhů jogurtových kultur včetně 4 miliard probiotik a vápník pro dobrý pocit uvnitř. Díky svému praktickému znovu uzavíratelnému balení nevyžaduje použití lžičky při konzumaci, vydrží 4 hodiny mimo ledničku a je tak ideálním společníkem na výlety i hektické dny.

379 kJ/ 90 kcalEnergetická hodnota
4,6 gBílkoviny
9,7 gCukry
0,2 gVláknina
Nutriční informace
Energetická hodnota
379 kJ/ 90 kcal
Tuky
3,3 g
z toho Nasycené mastné
2,1 g
kyseliny
10,5 g
Sacharidy
9,7 g
z toho Cukry
0,2 g
Vláknina
4,6 g
Bílkoviny
0,13 g
Sůl
267 mg (33 % *)
Vápník
1,25 µg (25 %*)
*Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Lahodná Activia kapsička s příchutí Broskev & Hruška

Activia kapsička je lahodný jogurt v praktickém balení. Stejně jako ostatní Activia produkty obsahuje 5 druhů jogurtových kultur včetně 4 miliard probiotik a vápník dobrý pocit uvnitř. Díky svému praktickému znovu uzavíratelnému balení nevyžaduje použití lžičky při konzumaci, vydrží 4 hodiny mimo ledničku a je tak ideálním společníkem na výlety i hektické dny.

Velikost130g
Produktová řadaKapsička
Typ obaluBroskev & Hruška
Příchuť

Co je uvnitř?

Všechny ingredience

Složení: odstředěné mléko, smetana, koncentrát mléčných bílkovin, cukr, broskovové pyré z koncentrátu 2,8 %, hruškové pyré z koncentrátu 2,8 %, zahušťovadla (modifikovaný kukuřičný škrob, guma guar), citronan vápenatý, koncentrovaná citronová šťáva, přírodní aroma, jogurtové kultury a Bifidus ActiRegularis ® CNCM I-2494 v počtu min. 4x 10⁹/100 g, vitamin D.

Activia obsahuje vápník, který přispívá ke správné funkci trávicích enzymů. Při každodenní konzumaci v rámci vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Produkt může být uchován mimo lednici při pokojové teplotě po dobu 4hodin. Znovu nezchlazovat.

OvocnáV mnoha lahodných ovocných variantách