KapsičkaLahodný jogurt v praktickém znovu uzavíratelném balení
Vyberte si svou oblíbenou příchuť

Jahoda

Activia kapsička je lahodný jogurt v praktickém balení. Stejně jako ostatní Activia produkty obsahuje 5 druhů jogurtových kultur včetně 4 miliard probiotik a vápník pro dobrý pocit uvnitř. Díky svému praktickému znovu uzavíratelnému balení nevyžaduje použití lžičky při konzumaci, vydrží 4 hodiny mimo ledničku a je tak ideálním společníkem na výlety i hektické dny.

387 kJ / 92 kcalEnergetická hodnota
4,7 gBílkoviny
10,2 gCukry
0,1 gVláknina
Nutriční informace
Energetická hodnota
387 kJ/ 92 kcal
Tuky
3,3 g
z toho Nasycené mastné
2,1 g
kyseliny
10,9 g
Sacharidy
10,2 g
z toho Cukry
0,1 g
Vláknina
4,7 g
Bílkoviny
0,13 g
Sůl
163 mg (20%*)
* Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Lahodná Activia kapsička s příchutí Jahody

Activia kapsička je lahodný jogurt v praktickém balení. Stejně jako ostatní Activia produkty obsahuje 5 druhů jogurtových kultur včetně 4 miliard probiotik a vápník dobrý pocit uvnitř. Díky svému praktickému znovu uzavíratelnému balení nevyžaduje použití lžičky při konzumaci, vydrží 4 hodiny mimo ledničku a je tak ideálním společníkem na výlety i hektické dny.

Velikost130g
Produktová řadaJogurt
Typ obalu Kapsička
PříchuťJahoda

Co je uvnitř?

Všechny ingredience

Složení: odstředěné mléko, smetana, jahodové pyré z koncentrátu 6,1 %, koncentrát mléčných bílkovin, cukr, zahušťovadla (modifikovaný kukuřičný škrob, guma guar), koncentrovaná citronová šťáva, přírodní aroma, koncentrovaná šťáva z černé mrkve, jogurtové kultury a Bifidus ActiRegularis ® CNCM I-2494 v počtu/počte min. 4x 10⁹/100 g.

Activia obsahuje vápník, který přispívá ke správné funkci trávicích enzymů. Při každodenní konzumaci v rámci vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Produkt může být uchován mimo lednici při pokojové teplotě po dobu 4hodin. Znovu nezchlazovat.

Zdravé RánoS křupavou granolou pro ideální start dne